Personal didactic


An școlar 2017-2018

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

 

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Titular 19 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 20 P D - II D - SM Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

                 
  Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare” 11 persoane
4 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 21 VII B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
5  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română II Titular 5 V A  
6 Mihai Ionela Angela Limba Română I Titular 21 Nu  
7

Covaciu Gabriela Norica Limba Română DEB SC 1 Nu  
8  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 26 Nu  
9 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 16 VIII D  
10 Dragoș Cătălina Lb. Engleză II Titular 13 VI A Responsabil C.E.
11

Chereja Maria Ancuța Lb. Engleză DEB SC 1 Nu  
12  

Vaida Henrietta Ibolya

 

Lb. Engleză DEB SC 1 V D  
13  

Horoba Daniela

 

Lb. Franceză DEF Titular 2 V B  
14 Budișan Laura Anca Lb. Franceză II Titular 9 VIII A Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
  Comisia metodic㠔Matematică și Științe” 9 persoane
15 Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 38 VIII B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
16  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 34 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
17

Costin Iulia Andreea Matematică DEB SC 1 Nu  
 

18

 

 

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 29 Nu Responsabil Comisia pentru frecvență, combaterea absenteismului și abandonului școlar
19 Szabo Ildiko Erzsebet Matematică I Titular 15 VII D Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
20 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 35 VI D

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
21 Horj Liliana Luminița Chimie I Titular 21 V C  
22 Cora Emilia Nelia Biologie I Titular 21 VIII C Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI
23 Jancă Eva Melinda Biologie-Chimie II Titular 10 Nu  

 

24 Bajzath Tunde Fizică - Ed. Tehnologică DEF SN 38 Nu  
  Comisia metodic㠔Om și Societate” 10 persoane
25  

Horoba Roxana Daniela

 

Geografie I Titular 12 VII C Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”
26 Conea Liviu Istorie I Titular 33 VI C Președinte Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței și a faptelor de corupție în mediul scolar
27 Kovacs Szabolcs Istorie I Titular 13 Nu  
28 Pop Danina Diana Geografie I Titular 15 Nu  
29  

Trombitas Jeno

 

Geografie I Titular 26 Nu  
30 Văran Floarea Religie ortodoxă I Titular 18 Nu  
31  

Poenar Silvia

 

Religie ortodoxă I Titular 21 Nu  
32 Carafa Alin  

Religie ortodoxă

 

II Titular 13 Nu  
33  

Kovacs Julia

 

Religie Reformată DEF SC 7 Nu  
34  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEF Titular 6 Nu  
  Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii” 10 persoane
35 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 20 VII A Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
36 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 37 Nu  
37 Diugan Samson Ed. Fizică I Titular 20 Nu Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului
38  

Arpășteanu Dorina Smaranda

 

Ed. Fizică I SC 39 NU  
39  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I SC 43 Nu  
40 Brătan Ioan Desen I SC 41 Nu  
41  

Săsărman Alexandra

 

Desen I Titular 10 Nu  
42 Pop Cristian Muzică II Titular 10 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
 

43

 

Șanta Silvia Ed. Tehnologică I Titular 21 VI B Responsabil CEAC
  Comisia metodică a învățătoarelor 21 persoane
44 Moldovan Raveca Prof. înv. primar I Titular 35 IV A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
45 Rus Mirela Prof. înv. primar II Titular 13 P A  
46 Găncean Eniko Prof. înv. primar I Titular 23 P B  
47  

Simon Eva

 

Prof. înv. primar I Titular 21 P C  
48 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 24 I E - III E SM Președinte Comisia pentru prevenirea și combaterea discriminării și promovarea interculturalității
49 Lazar Margareta Prof. înv. primar I Titular 39 I A  
50  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 39 I B  
51 Cristea Ileana Prof. înv. primar I Titular 32 I C  
52 Sfechiș Florica Prof. înv. primar II Titular 8 I D  
53 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 40 II A  
54 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 29 II B Responsabil C.R.Părinților

Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative

55  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 38 II C  
56 Brătan Maria Învățătoare I Titular 40 III A  
57 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 35 III B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
58  

Kerekes Maria

 

Învățătoare I Titular 39 III C  
59  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 40 III D Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
60 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 37 IV B  
61 Stezar Camelia Prof. înv. primar I Titular 18 IV C  
62  

Kolozsvari Eva

 

Învățătoare DEB SC 7 IV D SM  
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 20 Nu Președinte Comisia consiliere, orientare si activități extrașcolare

 

2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 13 Nu  
3 Szakacs Eva Psiholog școlar DEF Titular 14 VI D  

Șef Comisia metodică a diriginților

 

4  

Râpan Claudia

 

Logoped DEF Titular 9 Nu  
5 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC 8 Nu  

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
  Comisia metodică a educatoarelor PP 16 persoane
63 Purcea Miuța Prof. înv. preșcolar I Titular 34 Grupa Mică A  
64 Rusu Dorina Prof. înv. preșcolar I Titular 24  
65 Pop Sanda Prof. înv. preșcolar I Titular 19 Grupa Mare B  
66 Lorincz Lidia Prof. înv. preșcolar I Titular 32  
67 Marian Corina Liana Prof. înv. preșcolar II Titular 20 Grupa Mijlocie A  
68 Șinar Cristina Prof. înv. preșcolar I Titular 21  
69 Vîrtic Ecaterina Prof. înv. preșcolar I Titular 35 Grupa Mare A Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor PP

 

70

 

Hognogi Mariana Ionela Prof. înv. preșcolar DEF SC 2  
71  

Roman Eugenia Lavinia

 

Prof. înv. preșcolar I Titular 16 Grupa Mică B  
72 Rus Andreea Prof. înv. preșcolar II Titular 9  
73 Pop Maria Angela Prof. înv. preșcolar I Titular 38 Grupa Mare C  
74 Costin Gabriela Prof. înv. preșcolar I Titular 22  
75 Dobrican Maria Prof. înv. preșcolar I Titular 33 Grupa Mijlocie B  
76 Iuănuțiu Narcisa Prof. înv. preșcolar I Titular 22 Responsabil structură
77 Szanto Katalin Educatoare II Titular 23 Grupa Combinata SM Responsabil structură secția maghiară
78 Săplăcan Szilagyi Andrea Educatoare DEF SC 12  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
  Comisia metodică a educatoarelor PN 6 persoane
79 Algeorge Cătălina Prof. înv. preșcolar I Titular 36 Grupa Mijlocie Șef Comisia metodică a educatoarelor PN
80  

Reman Ana Maria

 

Prof. înv. preșcolar II Titular 14 Grupă Mare  
81 Bolog Felicia Educatoare I Titular 37 Grupa Mică  
82 Miklos Magdalena Prof. înv. preșcolar I Titular 21 Grupa combinată SM  

Grădinița cu Program Normal Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
83 Liber Iudith Prof. înv. prescolar I Titular 22 Grupă combinată SM Responsabil de școală

Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
84  

Rusu Melinda

 

Prof. înv. primar DEF SC 5 P-I-II-IV Responsabil programul ”Lapte și Corn”
85 Pop Aurelia Prof. înv. preșcolar II Titular 24 Grupă combinată SR Responsabil de școală

 


An școlar 2016-2017

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

 

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 18 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 19 I E - IV C SM Director adjunct din 01.03.2017

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3 Jancă Eva Melinda Biologie II Titular 9 Nu Director adjunct din 09.01.2017 până în 01.03.2017

 

4 Balazs Eva Limba Română I Titular 37 Nu Director adjunct până la 09.01.2017
5 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 20 VI B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
6 Mihai Ionela Angela Limba Română I Titular 20 Nu  
7 Zăgreanu Radu Ioan Limba Română I SC 44 Nu  
8  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 25 Nu  
9 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 15 VII D  
10  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română - Engleză DEF Titular 4 Nu  
11 Dragoș Cătălina Lb. Engleză II Titular 12 V A Responsabil C.E.
12 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 31 VIII B Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
13  

Moldovan Roxana

 

Lb. Engleză DEF SC 9 Nu  
14  

Horoba Daniela

 

Lb. Franceză DEB SC 1 Nu  
15 Budișan Laura Anca Lb. Franceză DEF Titular 8 VII A  
16 Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 37 VII B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
17  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 33 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
18 Ungureșan Corina Matematică I SC 23 Nu  
 

19

 

 

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 28 VIII C Responsabil Comisia pentru frecvență, combaterea absenteismului și abandonului școlar
20 Szabo Ildiko Matematică I Titular 14 VI D Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
21 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 34 V D

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
22 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 37 VIII D  
23 Horj Liliana Chimie I Titular 20 Nu  
24 Kovacs Szabolcs Istorie II Titular 12 Nu  
25 Conea Liviu Istorie I Titular 32 V C Președinte Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței și a faptelor de corupție în mediul scolar
26  

Horoba Roxana

 

Geografie II Titular 11 VI C Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”
27 Pop Danina Geografie I Titular 14 Nu  
28  

Trombitas Jeno

 

Geografie I Titular 25 Nu  
 

29

 

Șanta Silvia Ed. Tehnologică I Titular 20 V B Responsabil CEAC
30 Cora Emilia Biologie I Titular 20 VII C Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI
31 Văran Floarea Religie I Titular 17 Nu  
32  

Poenar Silvia

 

Religie I Titular 20 Nu  
33 Carafa Alin  

Religie

 

II Titular 12 Nu  
34  

Szakacs Ianos

 

Religie Reformată DEF SC 24 Nu  
35  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEF Titular 5 Nu  
36  

Săsărman Alexandra

 

Desen I Titular 9 Nu  
37 Pop Cristian Muzică DEF Titular 9 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
38 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 19 VI A Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
39 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 36 Nu  
40  

Arpășteanu Dorina

 

Ed. Fizică I Titular 38 NU  
41 Diugan Samson Ed. Fizică I Titular 19 Nu Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului
42  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I SC 42 Nu  
43 Brătan Ioan Desen I SC 40 Nu  
                 
44 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 12 IV A  
45 Găncean Eniko Învățătoare I Titular 22 IV B  
46 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 23 P E - II E SM Președinte Comisia pentru prevenirea și combaterea discriminării și promovarea interculturalității
47 Lazar Margareta Prof. înv. primar I Titular 38 P A Responsabil clasele primare
48  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 38 P B  
49 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 31 P C  
50 Sfechiș Florica Prof. înv. primar II Titular 7 P D  
51 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 39 I A  
52 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 28 I B Responsabil C.R.Părinților

Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative

53  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 37 I C  
54 Brătan Maria Învățătoare I Titular 39 II A  
55 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 34 II B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
56  

Kerekes Maria

 

Prof. înv. primar I Titular 38 II C  
57  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 39 II D Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
58 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 34 III A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
59 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 36 III B  
60 Stezar Camelia Prof. înv. primar II Titular 17 III C  
61  

Simon Eva

 

Prof. înv. primar I Titular 20 III D SM  
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 19 VIII A Președinte Comisia consiliere, orientare si activități extrașcolare

Șef Comisia metodică a diriginților

2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 12 Nu  
3 Szakacs Eva Psiholog școlar DEF SC 13 Nu  

 

 

4  

Râpan Claudia

 

Logoped DEF Titular 8 Nu  
5 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC 7 Nu  

 

Grădinița cu Program Normal Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
62 Liber Iudith Prof. înv. prescolar I Titular 21 Grupă combinată SM Responsabil de școală

Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
63  

Gal Melinda

 

Prof. înv. primar DEB SC 4 P-III Responsabil programul ”Lapte și Corn”
64 Pop Aurelia Prof. înv. preșcolar II Titular 23 Grupă combinată SR Responsabil de școală

 

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
65 Purcea Miuța Prof. înv. preșcolar I Titular 33 Grupa Mare  
66 Rusu Dorina Prof. înv. preșcolar I Titular 23  
67 Chiorean Maria Educatoare I Titular 39 Grupa Mică  
68 Lorincz Lidia Prof. înv. preșcolar I Titular 31  
69 Marian Corina Liana Prof. înv. preșcolar II Titular 19 Grupa Mică  
70 Șinar Cristina Prof. înv. preșcolar I Titular 20  
71 Vîrtic Ecaterina Prof. înv. preșcolar I Titular 34 Grupa Mijlocie Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor PP

 

72

 

Hognogi Mariana Ionela Prof. înv. preșcolar DEB SC 1  
73 Pop Sanda Prof. înv. preșcolar I Titular 18 Grupa Mare  
74 Rus Andreea Prof. înv. preșcolar DEF Titular 8  
75 Pop Maria Angela Prof. înv. preșcolar I Titular 37 Grupa Mare  
76 Costin Gabriela Prof. înv. preșcolar II Titular 21  
77 Șinteregan Laura Prof. înv. preșcolar DEB SC 1 Grupa Mică  
78 Iuănuțiu Narcisa Prof. înv. preșcolar I Titular 21 Responsabil structură
79 Szanto Katalin Educatoare II Titular 22 Grupa Combinata SM Responsabil structură secția maghiară
80 Săplăcan Szilagyi Andrea Educatoare DEF SC 11  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
81  

Reman Ana Maria

 

Prof. înv. preșcolar II Titular 13 Grupă Mică  
82 Bolog Felicia Prof. înv. preșcolar I Titular 36 Grupa Mijlocie  
83 Algeorge Cătălina Prof. înv. preșcolar I Titular 35 Grupa Mare Șef Comisia metodică a educatoarelor PN
84 Miklos Magdalena Prof. înv. preșcolar I Titular 20 Grupa combinată SM  

 

 


An școlar 2015-2016

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

 

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 17 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Balazs Eva Limba Română I Titular 36 Nu Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 19 V B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
4 Tofan Viorica Limba Română I SC 23 Nu  
5 Zăgreanu Radu Ioan Limba Română I SC 43 Nu  
6  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 24 Nu  
7 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 14 VI D  
8  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română - Engleză DEF Titular 3 Nu  
9

Dragoș Cătălina Lb. Engleză II Titular 11 Nu Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative
10 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 30 VII B Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
11  

Suciu Szeren

 

Lb. Engleză DEB SN - Nu  
12  

Șolderea Camelia Ramona

 

Lb. Franceză II SC 9 Nu  
13 Budișan Laura Anca Lb. Franceză DEF Titular 7 VI A  
14 Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 36 VI B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
15  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 32 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
16 Ungureșan Corina Matematică I SC 22 Nu  
 

17

 

 

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 27 VII C Responsabil Comisia pentru frecvență, combaterea absenteismului și abandonului școlar
18 Szabo Ildiko Matematică I Titular 13 V D Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
19 Retegan Mircea Informatică DEF SC 17 Nu Președinte Comisia pentru utilizarea tehnologiilor moderne AEL 
20 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 33 Nu

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
21 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 36 VII D  
22 Horj Liliana Chimie I Titular 19 Nu  
23 Kovacs Szabolcs Istorie II SC 11 Nu  
24 Conea Liviu Istorie I Titular 31 Nu Președinte Comisia pentru prevenirea, reducerea violenței și pentru siguranță în mediul scolar
25  

Horoba Roxana

 

Geografie II Titular 10 V C Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”
26 Pop Danina Geografie I Titular 13    
27  

Trombitas Jeno

 

Geografie I SC 24 Nu  
 

28

 

Șanta Silvia Ed. Tehnologică I Titular 19 VIII D Responsabil CEAC
29 Cora Emilia Biologie I Titular 19 VI C Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI
30 Szekely Eva Melinda Biologie DEF Titular 8 Nu  
31 Văran Floarea Religie I Titular 16 VIII A  
32  

Poenar Silvia

 

Religie I Titular 19 Nu  
33 Carafa Alin  

Religie

 

II Titular 11 Nu  
34  

Szakacs Ianos

 

Religie Reformată DEF SC 23 Nu  
35  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEF Titular 4 Nu  
36 Brătan Ioan Desen I Titular 39 VIII B  
37 Pop Cristian Muzică DEF Titular 8 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
38 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 18 V A Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
39 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 35 Nu  
40  

Arpășteanu Dorina

 

Ed. Fizică I Titular 37 VIII C  
41  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I Titular 41 Nu  
42  

Zabalai Alper

 

Ed. Fizică DEB SC 1 Nu  
43

Rus Paula Ed. Fizică DEB SC - Nu  
44                
45 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 11 III A  
45 Găncean Eniko Învățătoare I Titular 21 III B  
46 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 18 Preg E - II C SM  
47 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 22 III E SM Președinte Comisia împotriva discriminării
48 Lazar Margareta Învățământ primar I Titular 37 IV A Responsabil clasele primare
49  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 37 IV B  
50 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 30 IV C  
51 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 40 IV D  
52 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 38 P A  
53 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 27 P B Responsabil C.R.Părinților

Responsabil C.E.

 

54  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 36 P C  
55 Brătan Maria Învățătoare I Titular 38 I A  
56 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 33 I B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
57  

Kerekes Maria

 

Prof. înv. primar I Titular 37 I C  
58  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 38 I D Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
59 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 33 II A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
60 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 35 II B  
61 Stezar Camelia Prof. înv. primar II Titular 16 II C  
62  

Simon Eva

 

Prof. înv. primar I Titular 19 II D SM  
                 
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 18 VII A Președinte Comisia pentru orientare școlară și profesională

Șef Comisia metodică a diriginților

2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 11 Nu  
3 Szakacs Eva Psiholog școlar DEF SC 12 Nu  

 

 

4  

Râpan Claudia

 

Logoped DEF Titular 7 Nu  
5  

Matei Mariana

 

Profesor itinerant DEF SC 3 Nu  

 

Școala Primară Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
63  

Gal Melinda

 

Prof. înv. primar DEF SC 4 I-IV SR  
64 Olah Emese Prof. înv. primar  DEF Titular 13 I-IV SM  
65 Liber Iudith Prof. înv. prescolar I Titular 20 Grupă combinată SM Responsabil de școală
66 Chiorean Maria Educatoare I Titular 38 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
67 Sighartău Rozalia Învățătoare I Titular 39 P-I-II SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”
68 Diugan Vasile Învățător I Titular 37 III-IV SR  
69 Pop Aurelia Prof. înv. preșcolar II Titular 22 Grupă combinată SR Responsabil de școală

 Grădinița cu Program Normal Valea Viilor

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
70 Șinteregan Laura Prof. înv. preșcolar DEB SC - Grupă combinată SR Responsabil de școală

Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
71 Purcea Miuța Prof. înv. preșcolar I Titular 32 Grupa Mare  
72 Rusu Dorina Prof. înv. preșcolar I Titular 22  
73 Sfechiș Florica Prof. înv. preșcolar II Titular 6 Grupa Mică  
74 Lorincz Lidia Prof. înv. preșcolar I Titular 30  
75 Marian Corina Liana Prof. înv. preșcolar II Titular 18 Grupa Mare  
76 Șinar Cristina Prof. înv. preșcolar I Titular 19 Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului
77 Vîrtic Ecaterina Prof. înv. preșcolar I Titular 33 Grupa Mică Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor PP

78 Cherhaț Anca Iulia Prof. înv. preșcolar II Titular 15  
79 Pop Sanda Prof. înv. preșcolar II Titular 16 Grupa Mijlocie  
80 Rus Andreea Prof. înv. preșcolar DEF Titular 7  
81 Dobrican Maria Prof. înv. preșcolar I Titular 34 Grupa Mare  
82 Salac Maria Prof. înv. prescolar DEF SC 2  
83 Iuănuțiu Narcisa Prof. înv. preșcolar I Titular 20 Grupa Mare Responsabil structură
84  

Roman Eugenia Lavinia

 

Prof. înv. preșcolar I SC 14  
85 Pop Maria Angela Prof. înv. preșcolar I Titular 36 Grupa Mică  
86 Costin Gabriela Prof. înv. preșcolar II Titular 20  
87 Szanto Katalin Educatoare II Titular 21 Grupa Combinata SM Responsabil structură secția maghiară
88 Szasz Maria Educatoare I SC 40  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
89  

Reman Ana Maria

 

Prof. înv. preșcolar II Titular 12 Grupă Mică  
90 Bolog Felicia Prof. înv. preșcolar I Titular 35 Grupa Mijlocie  
91 Algeorge Cătălina Prof. înv. preșcolar I Titular 34 Grupa Mare Șef Comisia metodică a educatoarelor PN
92 Miklos Magdalena Prof. înv. preșcolar I Titular 19 Grupa combinată SM  

 

 


An școlar 2014-2015

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

 

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 16 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Balazs Eva Limba Română I Titular 35 Nu Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 18 VIII B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
4 Mihai Ionela Angela Limba Română I Titular 19 VII A Președinte Comisia pentru frecvență
5 Zăgreanu Radu Ioan Limba Română I Titular 42 VII C Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
6  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 23 Nu  
7 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 13 V D  
8  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română - Engleză DEB SC 2 Nu  
9  

 

 

Fustos Andrea Lb. Engleză DEB SC 9 Nu  
10 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 29 VI B Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
11  

Szabo Tatiana

 

Lb. Engleză I Titular 36 Nu  
12  

Beudean Larisa

 

Lb. Franceză   Suplinitor   Nu  
13 Budișan Laura Anca Lb. Franceză DEF Titular 6 V A  
14 Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 35 V B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
15  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 31 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
16 Ungureșan Corina Matematică I Suplinitor   Nu  
 

17

 

 

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 26 VI C  
18 Szabo Ildiko Matematică I Titular   VII E Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
19 Retegan Mircea Informatică DEF SC 16 Nu

Președinte Comisia pentru utilizarea tehnologiilor moderne AEL 

20 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 32 Nu

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
21 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 35 VI D  
22 Horj Liliana Chimie I Titular 18 Nu  
23 Kovacs Szabolcs Istorie II SC 10 Nu  
24 Conea Liviu Istorie I Titular 30 Nu  
25 Dănilă Ligia Istorie Doctorat Titular 37 VIII C Președinte Comisia pentru prevenirea, reducerea violenței și pentru siguranță în mediul scolar

Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”

26  

Horoba Roxana

 

Geografie II Titular 9 Nu  
27 Pop Danina Geografie I Titular 12    
 

28

 

 

Trombitas Jeno

 

Geografie I Detașat 23 Nu  
29 Șanta Silvia Ed. Tehnologică I Titular 18 VII D Responsabil CEAC
30 Cora Emilia Biologie I Titular 18 V D Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI
31 Szekely Eva Melinda Biologie DEF Titular 7 VIII D  
32 Buzoianu Doina Ed. Tehnologică I SC 35 Nu  
33 Văran Floarea Religie I Titular 15 Nu  
34  

Poenar Silvia

 

Religie I Titular 18 Nu  
35   Carafa Alin  

Religie

 

  Titular      
36  

Deneș Ilona

 

Religie Reformată DEF SC 18 Nu  
37  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEB SC 0 Nu  
38 Brătan Ioan Desen I Titular 38 VII B  
39 Pop Cristian Muzică DEF Titular 7 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
40 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 17 VIII A Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
41 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 34 Nu  
42  

Arpășteanu Dorina

 

Ed. Fizică I Titular 36 V C  
43  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I Titular 40 Nu  
44  

Zabalai Alper

 

Ed. Fizică DEB SC   Nu  
45    

Laszlo Iolanda

 

Muzică - SN - Nu  
                 
46 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 10 II A  
47 Găncean Eniko Învățătoare I Titular 20 II B  
48 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 17 Preg E - II C SM  
49 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 21 III E SM Președinte Comisia împotriva discriminării
50 Lazar Margareta Învățământ primar I Titular 36 III A Responsabil clasele primare

Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului

51  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 36 III B  
52 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 29 III C  
53 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 39 III D  
54 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 37 IV A  
55 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 26 IV B Responsabil C.R.Părinților

Responsabil C.E.

Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative

56  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 35 IV C  
57  

Șimon Rodica

 

Prof. înv. primar I Titular 39 IV D  
58

Szekely Emese     Titular  

IV E SM

 
59 Brătan Maria Învățătoare I Titular 37 P A  
60 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 32 P B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
61  

Kerekes Maria

 

Prof. înv. primar I Titular 36 P C  
62  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 37 P D  
63 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 32 I A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
64 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 34 I B  
65 Stezar Camelia Prof. înv. primar II Titular 15 I C  
66  

Simon Eva

 

Prof. înv. primar I Titular 18 I D SM  
                 
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 17 VI A Președinte Comisia pentru orientare școlară și profesională

Șef Comisia metodică a diriginților

2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 10 Nu  
3   Matei Mariana Psiholog școlar   SC   Nu  

 

4  

Râpan Claudia

 

Logoped DEF SC 6 Nu  
5 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC 5 Nu  

 

Școala Primară Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
67  

Gal Melinda

 

Prof. înv. primar DEB SC 3 I-IV SR  
 

68

 

  Gal Maria Prof. înv. primar   Titular   I-IV SM  
69 Liber Iudith Prof. înv. prescolar II Titular 19 Grupă combinată SM Responsabil de școală
70 Chiorean Maria Educatoare I Titular 37 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
71 Sighartău Rozalia Învățătoare I Titular 38 P-I-II SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”
72 Diugan Vasile Învățător I Titular 36 III-IV SR  
73 Pop Aurelia Prof. înv. prescolar II Titular 21 Grupă combinată SR Responsabil de școală

 Grădinița cu Program Normal Valea Viilor

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
74 Mizgan Valentina Prof. înv. prescolar DEB Suplinitor - Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
75 Purcea Miuța Educatoare I Titular 31 Grupa Mijlocie  
76 Rusu Dorina Educatoare I Titular 21  
77 Vălean Doina Educatoare I Titular 36 Grupa Mare  
78 Lorincz Lidia Educatoare I Titular 29  
79 Marian Corina Liana Educatoare II Titular 17 Grupa Mare  
80 Șinar Cristina Educatoare I Titular 18  
81 Vîrtic Ecaterina Educatoare I Titular 32 Grupa Timpurie Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor

82 Cherhaț Anca Iulia Educatoare II Titular 14  
83 Pop Sanda Educatoare II Titular 15 Grupa Mică  
84 Rus Andreea Educatoare DEF Titular 6  
85 Dobrican Maria Educatoare I Titular 33 Grupa Mijlocie  
86 Salac Maria Prof. înv. prescolar DEB Suplinitor 1  
87 Iuănuțiu Narcisa Educatoare I Titular 19 Grupa Mijlocie-Mare Responsabil structură
88  

Sfechiș Florica

 

Educatoare DEB Titular -  
89 Pop Maria Angela Educatoare I Titular 35 Grupa Timpurie-Mică  
90 Costin Gabriela Educatoare II Titular 19  
91 Szanto Katalin Educatoare DEF Titular 20 Grupa Combinata SM Responsabil structură secția maghiară
92 Kerekes Imola Institutor DEF Titular 9  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
93  

Reman Ana Maria

 

Educatoare DEF Titular 11 Grupă Mare  
94 Bolog Felicia Educatoare I Titular 34 Grupa Mică  
95 Algeorge Cătălina Educatoare I Titular 33 Grupa Mijlocie Șef Comisia metodică a educatoarelor
96 Miklos Magdalena Educatoare I Titular 18 Grupa combinată SM  

 

 


An școlar 2013-2014

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 15 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Balazs Eva Limba Română I Titular 34 Nu Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3

 

Lazar Margareta Învățământ primar I Titular 35 II A Director adjunct

Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului

4 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 17 VII B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
5 Mihai Ionela Angela Limba Română I Titular 18 VI A Președinte Comisia pentru frecvență
6 Zăgreanu Radu Ioan Limba Română I Titular 41 VI C Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
7  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 22 Nu  
8 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 12 VIII C  
9  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română - Engleză DEB SC 1 Nu  
10    

Savu Alexandra Doris

 

Lb. Engleză DEB SC - Nu  
11  

Moldovan Roxana Manuela

 

Lb. Engleză DEF SC 6 Nu  
12    

Fustos Andrea Cristina

 

Lb. Engleză DEB SC 8 Nu  
13 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 28 V B Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
14  

Szabo Tatiana

 

Lb. Engleză I Titular 35 Nu  
15  

Rațiu Aurelia

 

Lb. Franceză DEF SC 38 Nu  
16  

Năstuță Ana

 

Lb. Franceză DEB SC - Nu  
17 Danciu Teodor Matematică I Titular 25 Nu  
18 Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 34 VIII B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
19  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 30 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
20  

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 25 V C  
21 Moldovan Ileana Gyongyi Matematică I Titular 37 VI E Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
22 Retegan Mircea Informatică DEF SC 15 Nu  
23 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 31 VIII A

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
24 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 34 V D  
25 Horj Liliana Chimie I Titular 17 Nu  
26 Kovacs Szabolcs Istorie II SC 9 Nu  
27 Conea Liviu Istorie I Titular 29 Nu  
28 Dănilă Ligia Istorie Doctorat Titular 36 VII C Președinte Comisia pentru prevenirea, reducerea violenței și pentru siguranță în mediul scolar

Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”

29  

Horoba Roxana

 

Geografie II Titular 8 Nu  
30  

Blaga Diana Adriana

 

Istorie/Geografie DEF SC 8 Nu  
31  

Trombitas Jeno

 

Geografie I Detașat 22 Nu  
32 Șanta Silvia Ed. Tehnologică I Titular 17 VI D Responsabil CEAC

Președinte Comisia pentru utilizarea tehnologiilor moderne AEL

33 Cora Emilia Biologie I Titular 17 VIII D Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă
34 Szekely Eva Melinda Biologie DEF Titular 6 Nu  
35 Buzoianu Doina Ed. Tehnologică I SC 34 Nu  
36 Văran Floarea Religie I Titular 14 Nu  
37  

Poenar Silvia

 

Religie I Titular 17 Nu  
38  

Pop Ștefania Nectara

 

Religie DEF SC 12 Nu  
39  

Deneș Ilona

 

Religie Reformată DEF SC 17 Nu  
40  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEB SC 0 Nu  
41    

Cocean Ioan Florin

 

Religie Greco DEB SC 0 Nu  
42 Brătan Ioan Desen I Titular 37 VI B  
43 Pop Cristian Muzică DEF Titular 6 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
44 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 16 VII A Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
45 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 33 Nu  
46  

Arpășteanu Dorina

 

Ed. Fizică I Titular 35 VIII C  
47  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I Titular 39 Nu  
48  

Platon Dan Alin

 

Ed. Fizică DEF SC 11 Nu  
49    

Laszlo Iolanda

 

Muzică - SN - Nu  
                 
50 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 9 I A  
51 Găncean Eniko Învățătoare I Detașat 19 I B  
52 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 16 I C SM  
53 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 20

II E SM

Președinte Comisia împotriva discriminării
54  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 35 II B  
55 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 28 II C  
56 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 38 II D  
57 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 36 III A  
58 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 25 III B Responsabil C.R.Părinților

Responsabil C.E.

Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative

59  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 34 III C  
60  

Șimon Rodica

 

Prof. înv. primar I Titular 38 III D  
61 Kerekes Imola Institutor DEF Titular 8 III E SM

IV E SM

 
62 Brătan Maria Învățătoare I Titular 36 IV A  
63 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 31 IV B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
64  

Kerekes Maria

 

Prof. înv. primar I Titular 35 IV C  
65  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 36 IV D  
66 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 31 Pregătitoare A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
67 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 33 Pregătitoare B  
68 Stezar Camelia Prof. înv. primar II Titular 14 Pregătitoare C  
69  

Simon Eva

 

Prof. înv. primar I Detașat 17 Pregătitoare D SM  
                 
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 16 V A Președinte Comisia pentru orientare școlară și profesională
2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 9 Nu  
3 Szakacs Eva Psiholog școlar DEF Titular 18 VII D Șef Comisia metodică a diriginților

 

4    

Halas Maria

 

Logoped DEF SC 10 Nu  
5 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC 4 Nu  

 

Școala Primară Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
70  

Tomoioagă Mihaela Rozalia

 

Învățătoare DEB SC 2 I-IV SR  
71  

Săplăcan Szilagyi Andrea Amalia

 

Învățătoare DEF SC 11 I-IV SM  
72 Liber Iudith Prof. înv. prescolar II Titular 18 Grupă combinată SM Responsabil de școală
73 Chiorean Maria Educatoare I Titular 36 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
74 Sighartău Rozalia Învățătoare I Titular 37 III-IV SR  
75  

Gal Melinda

 

Prof. înv. primar DEB SC 2 II-IV SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”
76 Pop Aurelia Prof. înv. prescolar II Titular 20 Grupă combinată SR Responsabil de școală

 Școala Primară Valea Viilor

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
77 Diugan Vasile Învățător I Titular 35 I-IV SR Responsabil de școală
78  

Turda Ioana Monica

 

Educatoare DEB SC - Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
79 Purcea Miuța Educatoare I Titular 30 Grupa mică  
80 Rusu Dorina Educatoare I Titular 20  
81 Vălean Doina Educatoare I Titular 35 Grupa Mijlocie  
82 Lorincz Lidia Educatoare I Titular 28  
83  

 

Marian Corina Liana Educatoare II Titular 16 Grupa Mijlocie  
84 Șinar Cristina Educatoare I Titular 17  
85 Vîrtic Ecaterina Educatoare I Titular 31 Grupa Mare Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor

86 Cherhaț Anca Iulia Educatoare II Titular 13  
87 Pop Sanda Educatoare II Titular 14 Grupa Timpurie  
88 Rus Andreea Educatoare DEF Titular 5  
89 Dobrican Maria Educatoare I Titular 32 Grupa Mică  
90  

Salak Maria

 

Educatoare DEB SC -  
91 Iuănuțiu Narcisa Educatoare I Titular 18 Grupa Mică  
92 Câmpan Cornelia Educatoare I Titular 37  
93 Pop Maria Angela Educatoare I Titular 34 Grupa Mare  
94  

Strungaru Maria Valeria

 

Educatoare DEB SC -  
95 Nagy Ana Educatoare I Titular 39 Grupa Mică SM  
96 David Noemi Educatoare DEF Titular 10  
97 Szanto Katalin Educatoare DEF Titular 19 Grupa Mijlocie SM Responsabil structură secția maghiară
98 Miklos Magdalena Educatoare I Titular 17  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
99  

Reman Ana Maria

 

Educatoare DEF Titular 10 Grupă combinată SR  
100 Costin Gabriela Educatoare II Titular 18 Grupă combinată SR Responsabil de școală

Responsabil programul ”Lapte și Corn”

101 Bolog Felicia Educatoare I Titular 33 Grupa Mijlocie  
102 Algeorge Cătălina Educatoare I Titular 32 Grupa Mijlocie Șef Comisia metodică a educatoarelor
103 Szasz Maria Educatoare I Titular 39 Grupa combinată SM  

 

 


An școlar 2012-2013

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon: 0263/343129

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 14 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Balazs Eva Limba Română I Titular 33 Nu Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3

 

Lazar Margareta Învățământ primar I Titular 34 I A Director adjunct

Președinte Comisia pentru cercetare disciplinară prealabilă a personalului

4 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 16 VI B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”
5 Motântan Ionela Limba Română I Titular 17 V A Președinte Comisia pentru frecvență
6 Zăgreanu Radu Ioan Limba Română I Titular 40 V C Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa
7  

Konradi Simona

 

Limba Română I Titular 21 Nu  
8 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 11 VII C  
9  

Țermure Alexandra Ioana

 

Lb. Română - Engleză DEB SC 0 Nu  
10 Pocol Elisabeta Ana Lb. Engleză DEF Titular 2 Nu  
11 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 27 Nu Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
12  

Szabo Tatiana

 

Lb. Engleză I Titular 34 Nu  
13  

Rațiu Aurelia

 

Lb. Franceză DEF SC 37 Nu  
14    

Valea Maria

 

Lb. Franceză I SC 38 Nu  
15 Danciu Teodor Matematică I Titular 24 VIII A

Președinte Comisia pentru întocmirea orarului

16

Marc Vasile Matematică Doctorat Titular 33 VII B Șef Comisia metodic㠔Matematică”
17  

Deiac Carmen

 

Matematică I Titular 29 Nu Președinte Comisia de disciplină elevi
18  

Sin Carmen

 

Matematică I Titular 24 Nu  
19 Moldovan Ileana Gyongyi Matematică I Titular 36 V E Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
20 Corcea Niculae Fizică I Titular 33 VIII B  
21 Corcea Felicia Fizică DEF Titular 30 VIII D

Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării

 
22 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 33 VIII F  
23 Horj Liliana Chimie I Titular 16 Nu Șef Comisia metodic㠔Științe”
24 Kovacs Szabolcs Istorie II SC 8 Nu  
25 Conea Liviu Istorie I Titular 28 VI A Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”
26 Dănilă Ligia Istorie Doctorat Titular 35 VI C Președinte Comisia pentru prevenirea, reducerea violenței și pentru siguranță în mediul scolar
27  

Humă Irina

 

Geografie DEF SC 4 Nu  
28  

Pop Danina

 

Geografie I Titular 10 Nu  
29 Trombitaș Jeno Geografie I Detașat 21 Nu  
30 Șanta Silvia Informatică/Ed Tehnologică I Titular 16 V D Responsabil CEAC

Președinte Comisia pentru utilizarea tehnologiilor moderne AEL

31 Cora Emilia Biologie I Titular 16 VII D Președinte Comitetul de securitate si sănătate în muncă
32 Szekely Eva Melinda Biologie DEF Titular 5 Nu  
33 Buzoianu Doina Ed. Tehnologică I Titular 33 VII A  
34 Văran Floarea Religie I Titular 13 VIII C  
35  

Poenar Silvia

 

Religie I Titular 16 Nu  
36  

Deneș Ilona

 

Religie Reformată DEF SC 16 Nu  
37  

Pop Petre

 

Religie Neoprotest DEB SC 0 Nu  
38    

Cocean Ioan Florin

 

Religie Greco DEB SC 0 Nu  
39 Brătan Ioan Desen I Titular 36 V B  
40 Pop Cristian Muzică DEF Titular 5 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
41 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 15 Nu Președinte Comisia sportului școlar  Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
42 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 32 Nu  
43  

Arpășteanu Dorina

 

Ed. Fizică I Titular 34 VII C Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative
44  

Gedeon Francisc

 

Ed. Fizică I Titular 38 VIII E  
                 
45 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 8 Pregătitoare A  
46 Găncean Eniko Învățătoare II Detașat 18 Pregătitoare B  
47 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 19 Pregătitoare C

I E

Președinte Comisia împotriva discriminării
48  

Rician Livia

 

Prof. înv. primar I Titular 34 I B Șef Comisia metodică a învățătoarelor ”Preg-I-II”
49 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 27 I C  
50 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 37 I D  
51 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 35 II A  
52 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 24 II B Responsabil Comitetul Reprezentativ al Părinților

Responsabil Consiliul Elevilor

53  

Pop Delia

 

Prof. înv. primar I Titular 33 II C  
54  

Șimon Rodica

 

Prof. înv. primar I Titular 37 II D  
55 Kerekes Imola Institutor DEF Titular 7 II E  
56 Brătan Maria Învățătoare I Titular 35 III A  
57 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 30 III B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
58  

Kerekes Maria

 

Prof. înv. primar I Titular 34 III C  
59  

Zăgreanu Liuța

 

Prof. înv. primar I Titular 35 III D  
60 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 15 III E - IV D  
61 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 30 IV A Șef Comisia metodică a învățătoarelor ”III - IV - Structuri
62 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 32 IV B  
63  

Gal Melinda

 

Prof. înv. primar DEB SC 1 IV C  
Personal asociat
1  

Orban Ioan

 

Psiholog școlar I Titular 15 Nu Președinte Comisia pentru orientare școlară și profesională
2  

Marton Eniko

 

Psiholog școlar DEF Titular 8 Nu  
3 Szakacs Eva Psiholog școlar DEF SC 17 VI D Șef Comisia metodică a diriginților

 

4  

Râpan Claudia

 

Logoped DEF SC 4 Nu  
5 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC 3 Nu  

Școala Primară Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
64  

Tomoioagă Mihaela Rozalia

 

Învățătoare DEB SC 1 I-IV SR  
65  

Gergely Szeren

 

Învățătoare - SN - I-IV SM  
66 Liber Iudith Prof. înv. prescolar II Titular 17 Grupă combinată SM Responsabil de școală
67 Chiorean Maria Educatoare I Titular 35 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
68 Sighartău Rozalia Învățătoare I Titular 36 I-III SR  
69 Stupinean Melania Învățătoare I SC 39 II-IV SR  
70 Pop Aurelia Prof. înv. prescolar II Titular 19 Grupă combinată SR

Responsabil de școală

71  

Reman Ana Maria

 

Educatoare DEF Titular 9 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 Școala Primară Valea Viilor

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
72 Diugan Vasile Învățător I Titular 34 I-IV SR Responsabil de școală
73  

Pop Vasilica

 

Educatoare - SN - Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Primară Beclenuț

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
74 Costin Gabriela Educatoare II Titular 17 Grupă combinată SR Responsabil de școală

Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 

Grădinița cu Program Prelungit ”Albă ca Zăpada”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
75 Purcea Miuța Educatoare I Titular 29 Grupa Timpurie  
76 Rusu Dorina Educatoare I Titular 19  
77 Vălean Doina Educatoare I Titular 34 Grupa Mică  
78 Lorincz Lidia Educatoare I Titular 27  
79 Budișan Elena Educatoare I Titular 39 Grupa Mică  
80 Șinar Cristina Educatoare I Titular 16  
81 Vîrtic Ecaterina Educatoare I Titular 30 Grupa Mijlocie Responsabil structură

Șef Comisia metodică a educatoarelor

82 Cherhaț Anca Iulia Educatoare II Titular 12  
83 Pop Sanda Educatoare II Titular 13 Grupa Mare  
84 Podea Paula Educatoare DEB SC 1  
85 Nagy Ana Educatoare I Titular 38 Grupa Mică SM  
86 David Noemi Educatoare DEF Titular 9  
87 Szanto Katalin Educatoare DEF Titular 18 Grupa Mijlocie SM Responsabil structură secția maghiară
88 Miklos Magdalena Educatoare I Titular 16  

 

Grădinița cu Program Normal ”1 Iunie”

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
89 Dobrican Maria Educatoare I Titular 31 Grupa Mică

Șef Comisia metodică a educatoarelor

90 Bolog Felicia Educatoare I Titular 32 Grupa Mijlocie  
91 Pintea Garofița Educatoare I Titular 21 Grupa Mijlocie  
92 Algeorge Cătălina Educatoare I Titular 31 Grupa Mijlocie  
93 Câmpan Cornelia Educatoare I Titular 36 Grupa Mare  
94 Iuănuțiu Narcisa Educatoare I Titular 17 Grupa Mică  
95 Rus Andreea Educatoare DEF Titular 4  
96 Pop Maria Angela Educatoare I Titular 33 Grupa Mijlocie  
97 Stezar Camelia Educatoare II Titular 13  
98 Szasz Maria Educatoare I Titular 38 Grupa combinată SM  

 

 


An școlar 2011-2012

Șc. Gim. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon-Fax: 0263/343129

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 13 Nu Director

Președinte CA, CP

2 Balazs Eva Limba Română I Titular 32 Nu Director adjunct

Președinte Consiliul/comisia pentru curriculum

3 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 15 V B Șef Comisia metodic㠔Limbă și Comunicare”

Președinte Comisia pentru promovarea imaginii unității de învățământ/relația cu presa

4 Motântan Ionela Limba Română I Titular 16 Nu Președinte Comisia pentru frecvență
5 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 10 VI C  
6 Pop Oana Cosmina Lb. Română - Engleză DEB SC 1 Nu  
7 Pocol Elisabeta Lb. Engleză DEB Titular 1 Nu  
8 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 26 Nu Președinte Comisia pentru asigurarea serviciului pe școală
9 Budișan Laura Anca Lb. Franceză DEF Titular 5 Nu Președinte Comisia pentru ritmicitatea notării
10 Danciu Teodor Matematică I Titular 23 VII A Lider sindicat

Președinte Comisia pentru întocmirea orarului

11 Ungureșan Corina Matematică I Detașat 18 VI B Șef Comisia metodic㠔Matematică și Științe”
12 Moldovan Ileana Gyongyi Matematică I Titular 35 VIII C Președinte Comisia pentru combaterea absenteismului și abandonului școlar
13 Corcea Niculae Fizică I Titular 31 VII B Responsabil CEAC
14 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 32 VII D Președinte Comisia pentru prevenirea, reducerea violenței și pentru siguranță în mediul școlar
15 Kovacs Szabolcs Istorie II SC 7 Nu  
16 Conea Liviu Istorie I Titular 27 V A Șef Comisia metodic㠔Om și Societate”
17 Horoba Roxana Geografie II Titular 8 Nu  
18 Trombitaș Jeno Geografie I Detașat 20 Nu  
19 Luca Flaviu Informatică II SC 11 Nu Președinte Comisia pentru utilizarea tehnologiilor moderne AEL
20 Grigore Anica Trandafira Biologie DEB SC 2 Nu  
21 Szekely Eva Melinda Biologie DEF SC 4 Nu  
22 Buzoianu Doina Ed. Tehnologică I Titular 32 VI A Șef Comisia metodic㠔Sport, Arte, Tehnologii”
23 Văran Floarea Religie I Titular 12 VII C  
24 Levai Ileana Religie Reformată I Titular 16 Nu  
25 Brătan Ioan Desen I Titular 35 VIII A  
26 Pop Cristian Muzică DEF Titular 4 Nu  Președinte Comisia pentru management artistic
27 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică I Titular 14 VIII B Președinte Comisi sportului școlar

Președinte Comisia pt. situații de urgență și PSI

28 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 31 Nu  
29 Vaida Szilard Ed. Fizică DEB SC - Nu Președinte Comitetul de securitate și sănătate în muncă
30   Cicedea Dorin Ed. Fizică II SC 11 Nu  
31 Danci Marius Religie neo   SC   Nu  
                 
32 Brătan Maria Învățătoare I Titular 34 II A  
33 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 29 II B  Președinte Comisia pentru perfecționare și formare continuă
34 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 29 III A Șef Comisia metodică a învățătoarelor
35 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 31 III B  
36 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 14 III C SM Președinte Comisia de disciplină elevi
37 Stupinean Melania Învățătoare I Titular 38 IV A  
38 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 36 IV B  
39 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 18 II-IV C SM Președinte Comisia împotriva discriminării
40 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 34 I A Comisia pentru mentorat
41 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 23 I B Președinte Comisia pentru programe și proiecte educative
42 Kerekes Imola Institutor DEF Detașat 6 I C SM  
                 
43 Szakacs Eva Psiholog școlar DEB SC 16 VC Șef Comisia metodică a diriginților

Președinte Comisia pentru orientare școlară și profesională

44 Gedeon Susana Logoped DEB SC 2 Nu  
45 Sas Ioana Profesor itinerant DEB SC   Nu  

Școala Generală Coldău

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
46 Rus Mirela Prof. înv. primar DEF Titular 7 I-IV SR  
47 Kovacs Elisabeta Învățătoare II SC 42 I-IV SM  
48 Liber Iudith Prof. înv. prescolar II Titular 16 Grupă combinată SM Responsabil de școală
49 Chiorean Maria Educatoare I Titular 34 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Generală Figa

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
50 Sigartău Rozalia Învățătoare I Titular 35 I-III SR  
51 Găncean Eniko Învățătoare II SC 17 II-IV SR  
52 Pop Aurelia Prof. înv. prescolar II Titular 18 Grupă combinată SR Șef Comisia metodică a educatoarelor

Responsabil de școală

53 Moldovan Maria Nicoleta Educatoare DEF SC 5 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 Școala Generală Valea Viilor

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
54 Diugan Vasile Învățător I Titular 33 I-IV SR Responsabil de școală
55 Miklos Magdalena Educatoare I Titular 16 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

Școala Generală Beclenuț

Nr. Crt.   Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
56 Cristea Ileana Invățătoare I Titular 26 I-IV Responsabil de școală
57 Costin Gabriela Educatoare II Titular 16 Grupă combinată SR Responsabil programul ”Lapte și Corn”

 

 

 


An școlar 2010-2011

Șc. Gen. ”Grigore Silași” Beclean (scoalagrigoresilasi@yahoo.com) - Telefon-Fax: 0263/343129

Nr. Crt. Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
1 Rus Vasile Gabriel Educație Fizică I Detașat 12 Nu  
2 Balazs Eva Limba Română I Titular 31 Nu  
3 Szasz Carmen Valeria Limba Română I Titular 14 VIII C sef comisie metodică
4 Motântan Ionela Limba Română I Titular 15 Nu  
5 Becsky Hajnalka Limba Maghiară DEF Titular 9 VIII D  
6 Pop Oana Cosmina Lb. Română - Engleză DEB SC - Nu  
7 Todorean Eniko Lb. Engleză DEB SC 2 Nu  
8 Morar Alina Mihaela Maria Lb. Engleză DEF Titular 25 VIII A  
9 Budișan Laura Anca Lb. Franceză DEF Titular 4 Nu  
10 Danciu Teodor Matematică I Titular 22 VI A  
11 Ungureșan Corina Matematică I Detașat   V B sef comisie metodică
12 Moldovan Ileana Gyongyi Matematică I Titular 34 VII C  
13 Corcea Niculae Fizică I Titular 30 VI B  
14 Bajzath Tunde Chimie DEF Titular 31 VI D  
15 Geczi Eniko Angela Istorie II Titular 10 V C sef comisie metodică
16 Conea Liviu Istorie I Titular 26 Nu  
17 David Rodica Geta Geografie I Titular 36 VII B  
18 Konradi Sandor Geografie DEF Detașat 4 Nu  
19 Laurențiu Oliviu Adrian Informatică II SC 8 Nu  
20 Grigore Anica Trandafira Biologie DEB SC 1 Nu  
21 Szekely Eva Melinda Biologie DEF SC   Nu  
22 Buzoianu Doina Ed. Tehnologică I Titular   V A sef comisie metodică
23 Văran Floarea Religie I Titular 11 VI C sef comisie metodică
24 Levai Ileana Religie Reformată I Titular 15 Nu  
25 Brătan Ioan Desen I Titular 34 VII A  
26 Pop Cristian Muzică DEF Titular 3 Nu  
27 Șinar Valer Cristian Ed. Fizică II Titular 13 VIII B  
28 Balazs Denes Ed. Fizică I Titular 30 Nu  
29 Orban Ioan Stefan Psiholog școlar II Titular 13 Nu  
30 Râpan Claudia Andreea Logoped DEF Titular 3 Nu  
               
31 Brătan Maria Învățătoare I Titular 33 I A  
32 Seserman Veturia Prof. înv. primar I Titular 28 I B  
33 Moldovan Raveca Învățătoare I Titular 28 II A sef comisie metodică
34 Blaga Margareta Prof. înv. primar I Titular 30 II B  
35 Ola Ioan Prof. înv. primar II Titular 13 II C SM  
36 Stupinean Melania Învățătoare I Titular 37 III A  
37 Cotuțiu Viorica Prof. înv. primar I Titular 35 III B  
38 Matyas Ildiko Prof. înv. primar I Titular 17 I-III C SM  
39 Săsărman Valerie Învățătoare I Titular 38 IV A  
40 Marcu Adina Mirela Prof. înv. primar I Titular 22 IV B consilier educativ
41 Kerekes Imola Institutor DEF Detașat 5 IV C SM  

Șc. Gen. Coldău

Nr. Crt. Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
42 Fodor Eugenia Prof. înv. primar I Titular 33 I-IV SR  
43 Mathe Edith Iolan Prof. înv. prescolar II Titular 8 I-IV SM  
44 Liber Iudith Prof. înv. prescolar DEF Titular 15 Grupă combinată SM  
45 Chiorean Maria Educatoare I Detașat 33 Grupă combinată SR  

Șc. Gen. Figa

Nr. Crt. Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
46 Sigartău Rozalia Învățătoare I Titular 34 I-III SR  
47 Moldovan Maria Nicoleta Institutor DEF SC 4 II-IV SR  
48 Pop Aurelia Prof. înv. prescolar II SC 17 Grupă combinată SR sef comisie metodică
49 Pop Vasilica Mariana Educatoare DEB SN 2 Grupă combinată SR  

 Șc. Gen. Valea Viilor

Nr. Crt. Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
50 Diugan Vasile Învățător I Titular 32 I-IV SR  
51 Csontos Cristina Educatoare - SC   Grupă combinată SR  

Șc. Gen. Rusu de Jos

Nr. Crt. Numele și prenumele Disciplina Grad didactic Statut Vechime Diriginte Observații
52 Marian Corina Liana Prof. înv. prescolar DEF Titular 15 Grupă combinată SR